• 7 YILDIR

  • SÜREKLİ İLERLİYORUZ

  • GÜVENLİ TEMİZ,
    SINIRSIZ HİZMET

  • DOĞRU PERSONEL İYİ HİZMET,
    SINIRSIZ İŞ TECRÜBESİ

Tam 7 yıldır hizmetinizdeyiz.

2009 Polatlar Petrol İnşaat ile yola çıktık, bugün Elbistan'nın en dinamik firmasıyız.

1986

2009 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Polatlar Petrol İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.

2014 yılında Polatoğlu Petrol ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur.

 

 

HİZMETLERİMİZ

  • Yaptığı titiz çalışmalar ile sektöründe büyük bir vizyon ve yenilikçilik getiren Kılıçlar Yapı İnşaat, İş Merkezi ve Ticari inşaatlarında sizlere eşsiz bilgi birikim ve tecrübesi ile projelerinizde güven verir.

  • Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.

İLETİŞİM