HİZMETLERİMİZ

Elbistan Opet Petrol

İstasyonumuzda tüm hizmetleri bulabilir, bunlardan faydalanabilirsiniz. İstasyonumuz yüksek teknoloji ürünleri ile donatılmış olup misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için dizayn edilmiştir. İstasyonumuzda, Marketimizden araç yıkama istasyonuna kadar tüm hizmetlerimiz müşterilerimizin kullanımına açıktır. Eğitimli personelimiz sizlere 7/24 hizmet verme amacı ile her zaman hizmetinizde olacaktır.

Elbistan Opet Petrol

Bosch Service

Servisimize gelen araçlara iş emri formu oluşturarak, araç ile ilgili tüm sorun ve şikayetleri kayıt altına alır, oluşabilecek eksik kontrolleri engellemiş oluruz. Aynı zamanda müşteri ve araç bilgileri detaylı bir şekilde kayıt altına alınıp müşterimize bir sonraki ziyaretinde aynı prosedürlerle zaman kaybettirmeyiz. Oluşturulan bu kayıt sayesinde süreklilik arz eden müşterilerimize öncelik ve indirimler sağlanır.
Elbistan Bosch Service

Lastik Park

LastikPark, Türkiye Lastik sektörünün ilk şirketi Tatko Holding tarafından 2010 yılında sektöre kazandırılan çok markalı lastik mağazacılığı konseptinin lideridir. Kahramanmaraş'ın en büyük bayisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
Elbistan Lastik Park

Polatlar İnşaat

Polatlar İnşaat, tüm projelerinde, betonarme ve çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirmesi ve yönetimi, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.
Elbistan Polatlar İnşaat